pais.jpg

UUDISED

Ülikoolide mõttehommik Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendusega

21. jaanuaril kohtuvad Tallinna Ülikooli Pedagoogilises Seminaris "Mõttehommikul" noorsootööd õpetavate ülikoolide: TLÜ Pedagoogiline Seminar, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, TÜ Narva Kolledž esindajad ja üliõpilased ning Eesti Avatud Noortekeskuste Ühenduse esindajad.

Loe edasi...

Noortekeskuste ühendus asub vähendama alaealiste õigusrikkumisi

Teisipäeval, 20. jaanuaril saab hoo sisse alaealiste õigusrikkumiste ennetustööd tõhustav projekt „Murdepunkt“. Projekti juhatab sisse Tartus toimuv ekspertrühma kohtumine, kus eksperdid analüüsivad Eestis kasutatavaid meetodeid alaealiste riskikäitumise ennetamiseks ning otsivad võimalusi noortekeskustes rakendatava sotsiaalse programmi loomiseks.

Loe edasi...

Virtuaalne näitus tõstab kilbile noortekeskuste töö

Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus (Eesti ANK) tähistab 1.-7. detsembrini toimuvat noorsootöönädalat virtuaalse näitusega, mis peegeldab noortekeskuste tähendust noore inimese kujunemisel.

Loe edasi...

Eesti ANK ja Tallinna Ülikooli Pedagoogiline Seminar sõlmivad koostööleppe

Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus (Eesti ANK) ja Tallinna Ülikooli Pedagoogiline Seminar sõlmivad 19. novembril koostööleppe, mille eesmärk on tihendada koostööd akadeemilise õppetegevuse ja valdkonna ekspertide vahel.

Loe edasi...

Noorsootööühenduse üldkogu analüüsib riskilaste toetusprogrammi kulgu

Eile alanud noortekeskuste ringkülastus kulmineerub täna Eesti Avatud Noortekeskuste Ühenduse (Eesti ANK) üldkoguga, mis kaardistab olulisimad suundumused lähituleviku noorsootöös ja noortekeskuste arengus.

Loe edasi...

Noorsootöötudengid tutvuvad täna ja homme noortekeskuste tööga

Noorsootööd õppivad tudengid ja õppejõud osalevad 29.-30. oktoobrini ringreisil, et tutvuda noortekeskuste tegevusega.

Loe edasi...

Heidi Paabort: Mitte mida, vaid kuidas

Eesti kaasaegne noorsootöö on alles teismeline. Kõigest 15-aastane. 1999. aastal vastu võetud seadus pani paika, et noorsootöö on noortele tingimuste loomine arendavaks tegevuseks, mis võimaldab neil vaba tahte alusel perekonna-, tasemekoolituse- ja tööväliselt tegutseda.

Loe edasi...

Eesti ANK on häiritud kaitsepolitsei kahtlustustest

Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus (Eesti ANK) on sügavalt häiritud uudisest, et Kohtla-Järve Noortekeskust on kasutatud kelmuse toimepanemiseks.

Loe edasi...

Heidi Paabort osaleb Eesti esindajana Euroopa Liidu noorsootöö ekspertgrupis

Euroopa Liidu noortevaldkonna töökava alusel moodustatud ekspertgrupis osaleb Eesti esindajana Eesti Avatud Noortekeskuste Ühenduse tegevjuht Heidi Paabort.

Loe edasi...

Eesti ANK tutvustab haridus- ja teadusministrile noortekeskuste tööd

Esmaspäeval, 8. septembril kohtub Eesti Avatud Noortekeskuste Ühenduse (Eesti ANK) delegatsioon Põltsamaal haridus- ja teadusminister Jevgeni Ossinovskiga, et  ühiselt arutleda noorsootöö ja noortekeskuste rolli üle Eesti ühiskonnas.

Loe edasi...